Skrivbord England
2016-02-14
361051
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKRIVBORD, 1900-talets andra hälft, England, skinnkläddskiva, mässingslister och beslag, bemålat, höjd 73, 60x120 cm
Nyckel finns, senare bemålat, skivan med slitage