Rökelsekar Japan

Rökelsekar Japan
Rökelsekar Japan
Rökelsekar Japan
Rökelsekar Japan
Rökelsekar Japan
Rökelsekar Japan
Rökelsekar Japan
Rökelsekar Japan
Rökelsekar Japan
Rökelsekar Japan

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RÖKELSEKAR, porslin, Japan, 1900-tal, satsuma, locket krönt av orm, höjd ca 44 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Slitage

361052

2016-02-23