Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GRAFISKA BLAD, 10 st, 18/1900-tal, mestadels ur Vanity Fair, karikatyrer, ramarnas yttermått ca 41x29 cm
Gulnade, fläckar, skador
361053
2016-02-14
Gör en kostnadsfri värdering här