Terrin Allan Ebeling

Terrin Allan Ebeling
Terrin Allan Ebeling
Terrin Allan Ebeling
Terrin Allan Ebeling
Terrin Allan Ebeling
Terrin Allan Ebeling

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TERRIN med lock, glaserat stengods, Allan Ebeling för BoFajans, monogramsignerad AE samt märkt Bo, höjd 24, längd 30 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Smärre slitage

361057

2016-02-23