Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TERRIN med lock, glaserat stengods, Allan Ebeling för BoFajans, monogramsignerad AE samt märkt Bo, höjd 24, längd 30 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Smärre slitage
361057
2016-02-23
Gör en kostnadsfri värdering här