Planscher bibliska motiv

Planscher bibliska motiv
Planscher bibliska motiv
Planscher bibliska motiv
Planscher bibliska motiv

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 800 SEK

PLANSCHER, 33 st., graverade planscher med bibliska motiv, 1700-tal, ur Voyages des Enfants d´Israel d´Egypte, ca 40x48 cm

Vissa skador, fläckar

361058

2016-02-18