Väggpendyl gustaviansk stil

Väggpendyl gustaviansk stil
Väggpendyl gustaviansk stil
Väggpendyl gustaviansk stil
Väggpendyl gustaviansk stil
Väggpendyl gustaviansk stil
Väggpendyl gustaviansk stil
Väggpendyl gustaviansk stil
Väggpendyl gustaviansk stil

Klubbat för:

350 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

VÄGGPENDYL, 1900-tal, gustaviansk stil, förgylld träskuren dekor, höjd ca 55 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Zustandsbeschreibung

361060

2016-02-23