Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
VÄGGPENDYL, 1900-tal, gustaviansk stil, förgylld träskuren dekor, höjd ca 55 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Zustandsbeschreibung
361060
2016-02-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner