Glasservis, "Odelberg", 24 delar, Kosta 1900-tal

Glasservis,
Glasservis,
Glasservis,
Glasservis,
Glasservis,
Glasservis,

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

GLASSERVIS, 24 dlr, "Odelberg", Kosta 1900-tal, bestående av: 12 vinglas samt 12 starkvinsglas, slipad och graverad dekor av fasetter och romber samt förgylld dekor, höjd 11,5 cm respektive 14 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

361071

2016-02-26