Glasservis, "Odelberg", 24 delar, Kosta 1900-tal
Klubbat för:
10 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
GLASSERVIS, 24 dlr, "Odelberg", Kosta 1900-tal, bestående av: 12 vinglas samt 12 starkvinsglas, slipad och graverad dekor av fasetter och romber samt förgylld dekor, höjd 11,5 cm respektive 14 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
361071
2016-02-26