Carl Eldh skulptur

Carl Eldh skulptur
Carl Eldh skulptur
Carl Eldh skulptur
Carl Eldh skulptur
Carl Eldh skulptur
Carl Eldh skulptur

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

CARL ELDH (1873-1954): efter, "Mor", signerad och daterad C. J. Eldh Paris 19??, gips, höjd ca 32 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Något slitage

361077

2016-02-22