Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 200 SEK
CARL ELDH (1873-1954): efter, "Mor", signerad och daterad C. J. Eldh Paris 19??, gips, höjd ca 32 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Något slitage
361077
2016-02-22
Gör en kostnadsfri värdering här