Alf Sundström oljemålning

Alf Sundström oljemålning
Alf Sundström oljemålning
Alf Sundström oljemålning
Alf Sundström oljemålning
Alf Sundström oljemålning
Alf Sundström oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

2 000 SEK

ALF SUNDSTRÖM (1888-1961): Fiskebäckskil, signerad och daterad Alf Sundström 21, olja på pannå, 41x58 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

361109

2016-02-18