Klubbat för:
450 SEK
2 000 SEK
ALF SUNDSTRÖM (1888-1961): Fiskebäckskil, signerad och daterad Alf Sundström 21, olja på pannå, 41x58 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
361109
2016-02-18