Klubbat för:
9 600 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
RAGNAR JOHANSSON (1913-1997): Landskap, monogramsignerad RJ, olja på duk, 115x99 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Zustandsbeschreibung
361111
2016-02-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner