Ragnar Johansson

Ragnar Johansson
Ragnar Johansson
Ragnar Johansson
Ragnar Johansson
Ragnar Johansson
Ragnar Johansson

Klubbat för:

9 600 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

RAGNAR JOHANSSON (1913-1997): Landskap, monogramsignerad RJ, olja på duk, 115x99 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Zustandsbeschreibung

361111

2016-02-18