Kista

Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KISTA, ek, Nordeuropa, 1500/1600-tal, ombyggt till skåp med lådor och hyllor, höjd ca 86, 150x81 cm, nyckel finns.

Omfattande renovering och komplettering, slitage

361120

2016-02-14