Cornelius läskkyl Coca-Cola

Cornelius läskkyl Coca-Cola
Cornelius läskkyl Coca-Cola
Cornelius läskkyl Coca-Cola
Cornelius läskkyl Coca-Cola
Cornelius läskkyl Coca-Cola
Cornelius läskkyl Coca-Cola
Cornelius läskkyl Coca-Cola
Cornelius läskkyl Coca-Cola
Cornelius läskkyl Coca-Cola
Cornelius läskkyl Coca-Cola
Cornelius läskkyl Coca-Cola
Cornelius läskkyl Coca-Cola
Cornelius läskkyl Coca-Cola
Cornelius läskkyl Coca-Cola

Klubbat för:

3 000 SEK

2 000 SEK

CORNELIUS, läskkyl, 1900-tal, "Drink Coca-Cola", höjd 88, 79x57 cm

Ej komplett, lösa delar, skador, fungerar enligt kund

361121

2016-02-14