Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, europeisk skola, otydligt signerad, daterad 1871, interiör med par, olja på pannå, 44x34 cm
smärre ytskador
361129
2016-02-14
Gör en kostnadsfri värdering här