Johnny Friedlaender Hommage au Studio der Frühen

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHNNY FRIEDLAENDER (1912-1992), komposition, färgetsning, signerad och numrerad Friedlaender 53, 1/120, ca 46 x 38 cm

361130

2016-02-14