Ramar 1800-talets slut
Klubbat för:
1 600 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
RAMAR, 1 par, 1800-talets slut, fornnordisk stil/ nationalromantik, gjuten dekor, innermått ca 54x41 cm
Proveniens: Torskebo Gård Västmanland
Kuntoraportti
Slitage
361132
Päivämäärä:
2016-02-14