Litografiskt tryck 1800-tal

Litografiskt tryck 1800-tal
Litografiskt tryck 1800-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BILDER FRÅN SVERIGES HUVUDSTAD OCH FOLK, litografiskt tryck, 1800-talets slut, utgivare Percy F Luck, Stockholm, bladmått ca 54x69 cm
Proveniens: Torskebo Gård Västmanland

361136

2016-02-14