Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BILDER FRÅN SVERIGES HUVUDSTAD OCH FOLK, litografiskt tryck, 1800-talets slut, utgivare Percy F Luck, Stockholm, bladmått ca 54x69 cm
Proveniens: Torskebo Gård Västmanland
361136
2016-02-14
Gör en kostnadsfri värdering här