Mortlar bl a Skultuna

Mortlar bl a Skultuna
Mortlar bl a Skultuna
Mortlar bl a Skultuna
Mortlar bl a Skultuna
Mortlar bl a Skultuna
Mortlar bl a Skultuna

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MORTLAR, 24 st., 18-1900-tal, mässing, merparten fabrikat Skultuna, delvis daterade, höjd ca 5,5-15 cm
Proveniens: Torskebo Gård Västmanland

361138

2016-02-14