Mödellmöbler 4 dlr
Valmis
2016-02-14
361151
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
MODELLMÖBLER, 4 dlr, allmogemålade, 1900-tal märkt A. Frosell Möblesnickeri Stumsnäs, bestående av soffa, 2 stolar, bord, bordets höjd ca 13 cm
Proveniens: Torskebo Gård Västmanland
Smärre slitage