Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
DALAHÄST, 1800-tal, bemålad, höjd 16 cm
Proveniens: Torskebo Gård Västmanland
Slitage, skadat ben
361159
2016-02-14
Gör en kostnadsfri värdering här