Dalahäst

Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DALAHÄST, 1800-tal, bemålad, höjd 16 cm
Proveniens: Torskebo Gård Västmanland

Slitage, skadat ben

361159

2016-02-14