Snushund
2016-02-14
361160
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SNUSHUND, 1800-tal, snidad björk, längd 13 cm
Proveniens: Torskebo Gård Västmanland
Slitage