Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SNUSHUND, 1800-tal, snidad björk, längd 13 cm
Proveniens: Torskebo Gård Västmanland
Slitage
361160
2016-02-14
Gör en kostnadsfri värdering här