Klubbat för:
5 800 SEK
1 500 SEK
FLYGPLAN, Tyskland, 1930-tal, urverksdrivet, litograferad plåt, längd 27 cm
Proveniens: Torskebo Gård Västmanland
Lös propeller
361178
2016-02-14