Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CHOKLADKANNOR, 7 st, mässing och nysilver, Skultuna Bruk, handtag av trä, höjd ca 18-21 cm
Proveniens: Torskebo Gård Västmanland
Skador och lagningar
361182
2016-02-14
Gör en kostnadsfri värdering här