Chokladkannor

Chokladkannor
Chokladkannor
Chokladkannor
Chokladkannor

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CHOKLADKANNOR, 7 st, mässing och nysilver, Skultuna Bruk, handtag av trä, höjd ca 18-21 cm
Proveniens: Torskebo Gård Västmanland

Skador och lagningar

361182

2016-02-14