Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VIKTSATER, 2 st, i mässing, krönta och daterade 1733 och 1792
Proveniens: Torskebo Gård Västmanland
ej kompletta
361185
2016-02-14
Gör en kostnadsfri värdering här