Viktsater 2 st

Viktsater 2 st
Viktsater 2 st
Viktsater 2 st
Viktsater 2 st
Viktsater 2 st
Viktsater 2 st

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VIKTSATER, 2 st, i mässing, krönta och daterade 1733 och 1792
Proveniens: Torskebo Gård Västmanland

ej kompletta

361185

2016-02-14