Kopparkannor

Kopparkannor
Kopparkannor
Kopparkannor
Kopparkannor

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KANNOR, 2 st, STOP, i koppar, 1800-tal, stopet daterad 1819, höjd 23-31 cm
Proveniens: Torskebo Gård Västmanland

Slitage

361191

2016-02-14