Klubbat för:
1 500 SEK
3 000 SEK
SKÅP, 1930-tal, en dörr skuren med lilla riksvapnet, fanérat med mahogny, höjd ca 100, 140x37 cm
PROVENIENS: Tullverket
Slitage, en dörr låst
361193
2016-02-14