Skåp

Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp

Klubbat för:

1 500 SEK

3 000 SEK

SKÅP, 1930-tal, en dörr skuren med lilla riksvapnet, fanérat med mahogny, höjd ca 100, 140x37 cm
PROVENIENS: Tullverket

Slitage, en dörr låst

361193

2016-02-14