Bronsgryta

Bronsgryta
Bronsgryta
Bronsgryta
Bronsgryta

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRYTA, i brons, 1700-tal, på tre ben, höjd 23 diameter 27 cm
Proveniens: Torskebo Gård Västmanland

Slitage

361194

2016-02-14