Mässingsljusstakar

Mässingsljusstakar
Mässingsljusstakar
Mässingsljusstakar
Mässingsljusstakar
Mässingsljusstakar
Mässingsljusstakar

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1700-tal, i mässing, höjd 17 cm
Proveniens: Torskebo Gård Västmanland

361206

2016-02-14