Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BIBLIOTEKSSTEGE med fyra trappor, 1900-talets andra hälft, mahogny, totalhöjd 122 cm
smärre slitage
361213
2016-02-14
Gör en kostnadsfri värdering här