Guido Gambone flaska italien

Guido Gambone flaska italien
Guido Gambone flaska italien
Guido Gambone flaska italien
Guido Gambone flaska italien
Guido Gambone flaska italien
Guido Gambone flaska italien

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUIDO GAMBONE, flaska med propp, Italien 1950-tal, lergods, målad dekor, signerad GAMBONE ITALY, höjd 24, 23 x 23 cm

361214

2016-02-14