Axel Wallert oljemålning
Valmis
2016-02-14
361221
| Korkein tarjous | 7 200 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
AXEL WALLERT (1890-1962): Interiör med modell, signerad och daterad 1949, olja på pannå, 54x38 cm