Axel Wallert oljemålning

Axel Wallert oljemålning
Axel Wallert oljemålning
Axel Wallert oljemålning
Axel Wallert oljemålning
Axel Wallert oljemålning
Axel Wallert oljemålning

Klubbat för:

7 200 SEK

4 000 SEK

AXEL WALLERT (1890-1962): Interiör med modell, signerad och daterad 1949, olja på pannå, 54x38 cm

361221

2016-02-14