Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BULTLÅS, 4 st, järn, 1700-tal eller äldre, längd ca 15-25 cm
Proveniens: Torskebo Gård Västmanland
Slitage, skador
361223
2016-02-14
Gör en kostnadsfri värdering här