Bultlås

Bultlås
Bultlås

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BULTLÅS, 4 st, järn, 1700-tal eller äldre, längd ca 15-25 cm
Proveniens: Torskebo Gård Västmanland

Slitage, skador

361223

2016-02-14