Fickur 14 k guld

Fickur 14 k guld
Fickur 14 k guld
Fickur 14 k guld
Fickur 14 k guld
Fickur 14 k guld
Fickur 14 k guld
Fickur 14 k guld
Fickur 14 k guld

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FICKUR, 14 k guld, Västmannia Axel Sandström Sala, vitemaljerad urtavla, arabiska siffror, innerboett i förgylld metall, diameter 46 mm, total vikt ca 79 g, i etui
Proveniens: Torskebo Gård Västmanland

Gravyr, skadat glas, slitage

361229

2016-02-14