Fickur

Fickur
Fickur
Fickur
Fickur
Fickur
Fickur
Fickur
Fickur
Fickur
Fickur

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OMEGA, fickur, 14 k guld, vitemaljerad urtavla, arabiska siffror, innerboett i förgylld metall, boett nr: 6499614, verk nr: 6366422, diameter 50 mm, total vikt ca 89 g
Proveniens: Torskebo Gård Västmanland

Slitage, innerboett med gravyr

361236

2016-02-14