Fickur
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OMEGA, fickur, 14 k guld, vitemaljerad urtavla, arabiska siffror, innerboett i förgylld metall, boett nr: 6499614, verk nr: 6366422, diameter 50 mm, total vikt ca 89 g
Proveniens: Torskebo Gård Västmanland
Slitage, innerboett med gravyr
361236
2016-02-14