Brio Musse Pigg

Brio Musse Pigg
Brio Musse Pigg
Brio Musse Pigg
Brio Musse Pigg
Brio Musse Pigg
Brio Musse Pigg
Brio Musse Pigg
Brio Musse Pigg

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRIO, Musse Pigg, trä, ledade armar och ben, rödmålade byxor, 1950-tal, höjd 37 cm

Svans och nos saknas, färg- och bruksslitage

361243

2016-02-16