Ampel Degue

Ampel Degue
Ampel Degue
Ampel Degue
Ampel Degue

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

DEGUE, ampel, Frankrike, märkt Degue, polykrom glasmassa överfång, delvis förgyllda monteringar, höjd 52, diameter 31 cm
PROVENIENS: Sonet, LIdingö

Slitage, enstaka repor

361245

2016-02-16