Karl Axel Pehrson skulptur

Karl Axel Pehrson skulptur
Karl Axel Pehrson skulptur
Karl Axel Pehrson skulptur
Karl Axel Pehrson skulptur
Karl Axel Pehrson skulptur
Karl Axel Pehrson skulptur
Karl Axel Pehrson skulptur
Karl Axel Pehrson skulptur
Karl Axel Pehrson skulptur
Karl Axel Pehrson skulptur

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): "Pulchellus, hane", signerad K. A Pehrsson, längd ca 28 cm
Skador: något smärre avslag

361253

2016-03-04