Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
KANNA, silver, troligen Tyskland, 1800-tal, höjd ca 18 cm, vikt ca 395 g
Proveniens: Torskebo Gård Västmanland
Slitage
361259
2016-02-16
Gör en kostnadsfri värdering här