Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SUSAN WEIL (USA, född 1930): "Equinox", veckat papper signerad Susan Weil 1979, numrerad 12/60, bladmått ca 54x125
Proveniens: Anders Tornberg Gallery, Lund
361269
2016-03-04
Gör en kostnadsfri värdering här