Susan Weil Equinox

Susan Weil Equinox
Susan Weil Equinox
Susan Weil Equinox
Susan Weil Equinox

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SUSAN WEIL (USA, född 1930): "Equinox", veckat papper signerad Susan Weil 1979, numrerad 12/60, bladmått ca 54x125
Proveniens: Anders Tornberg Gallery, Lund

361269

2016-03-04