Mjölkvarn

Mjölkvarn
Mjölkvarn
Mjölkvarn
Mjölkvarn
Mjölkvarn
Mjölkvarn

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MJÖLKVARN 17/1800-tal, kalksten, höjd ca 13 cm
Proveniens: Torskebo Gård Västmanland

Slitage, äldre lagningar

361270

2016-02-16