Nils Haraldsson oljemålning

Nils Haraldsson oljemålning
Nils Haraldsson oljemålning
Nils Haraldsson oljemålning
Nils Haraldsson oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NILS HARALDSSON (samtida): Adam och Eva, olja på duk på pannå, 45x34 cm, intygad på baksidan

Slitage

361272

2016-02-21