Steiff åsna

Steiff åsna
Steiff åsna
Steiff åsna
Steiff åsna
Steiff åsna
Steiff åsna
Steiff åsna
Steiff åsna

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STEIFF, åsna på metallhjul, 1900-20-tal, tygklädd med seldon i läder, knapp i örat, höjd ca 29 cm, längd ca 30 cm

Smärre lagningar, man möjligen senare

361274

2016-02-16