Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BENES, Barton Lidice (född 1942): "Toothbrush", signerad och daterad Barton Lidice Benes 1992, objekt/collage i glasad trälåda, 41x38x9 cm
PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund
361287
2016-03-07
Gör en kostnadsfri värdering här