Barton lidice Benes

Barton lidice Benes
Barton lidice Benes
Barton lidice Benes
Barton lidice Benes
Barton lidice Benes
Barton lidice Benes

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BENES, Barton Lidice (född 1942): "Toothbrush", signerad och daterad Barton Lidice Benes 1992, objekt/collage i glasad trälåda, 41x38x9 cm
PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund

361287

2016-03-07