Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BREVKLÄMMA, 1900-talets första hälft, "His masters voice", metall med bottenplatta i trä, delvis bemålad, bottenplatta ca 17x10 cm
Smärre skador, slitage
361288
2016-02-16
Gör en kostnadsfri värdering här