Brevklämma "His masters voice"

Brevklämma
Brevklämma
Brevklämma
Brevklämma
Brevklämma
Brevklämma

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BREVKLÄMMA, 1900-talets första hälft, "His masters voice", metall med bottenplatta i trä, delvis bemålad, bottenplatta ca 17x10 cm

Smärre skador, slitage

361288

2016-02-16