Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GÖSTA ALMGREN (1888-1954): Barnporträtthuvud signerad och daterad Gösta Almgren Rom 1922, bemålad gips, total höjd ca 29 cm
Smärre ytskador, ett öra med mindre färgbortfall
361302
2016-02-16
Gör en kostnadsfri värdering här