Gösta Almgren gips

Gösta Almgren gips
Gösta Almgren gips
Gösta Almgren gips
Gösta Almgren gips
Gösta Almgren gips
Gösta Almgren gips
Gösta Almgren gips
Gösta Almgren gips

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GÖSTA ALMGREN (1888-1954): Barnporträtthuvud signerad och daterad Gösta Almgren Rom 1922, bemålad gips, total höjd ca 29 cm

Smärre ytskador, ett öra med mindre färgbortfall

361302

2016-02-16